Kına Gecesi

Kına Hediyeleri

19 Temmuz 2015

Merhabalaaaaar 🙂

Sıcak, hafif esintili ve iyor kokulu tatil günlerimden yazıyorum size. Evet efenim tatilde de çalışıyoruz durmuyoruz 🙂 manzara harika, içimiz açılıyor baktıkça:

image

Neyse konumuz başlıktan da anlaşılacağı gibi  “Kına Hediyeleri”.  Gelin adaylarının düğüne birkaç gün kala organize ettiği kına gecesi’nde gelen konuklara hem teşekkür hem de gecenin hatırası mahiyetinde verilen hediyeler.  Kına gecesi hengamesinde çok yorulmamanız, hediye seçenekleri işe çok fazla vakit kaybetmemeniz işin ben birkaç öneri hazırladım sizler için. Ben kına gecesi yerine gelin hamamı düşünüyordum fakat sevgili yengem kına gecesi yapmadığımı öğrenince benim için bir sürpriz hazırlamış ve her ayrıntıyı kendisi hazırlamıştı. Bu yüzden hediyelik pek fazla araştırma yapmamıştım. Fakat araştırıp sevdiğim seçenekleri sizinle de paylaşmak isterim.

Hem Ağlarım Hem Gülerim Bebekleri

Melek Hanım, birbirinden şirin kına bebekleri yapıyor. Üstelik saçlarını da sizin saç renginize göre değiştiriyor. Böylece gelin adayının minyatürleri ortaya çıkıyor.

IMG_8348-0.jpg
Sitesine melegineli.com dan veya instagram üzerinden @melegineli kullanıcı adını aratarak ulaşabilirsiniz.

Nostaljik Gaz Lambaları

Aşağıda resmini gördüğünüz gaz lambalarını ister süslenmiş halde ister süslenmemiş halde tedarik edebiliyorsunuz. Ekonomik bir hediye. Üstelik kına geceleri gibi nostalji kokuyor.

image
image

Lazer Kesim Aynalar

Lazer kesim ile son birkaç yıldır birbirinden çeşitli ürünler yapılabiliyor. Keçe veya deri servis takımları, kitap ayraçları, aynalar, anahtarlıklar vs. Kına gecesinde verilebilecek bir diğer seçenek de lazer kesim aynalar. Amacına uygun kullanılabilir veya magnet yaptırılabilir.

image
Sevgili fotoğraf sahiplerinin instagram hesaplarına @bistasarim @filizinelizi @partimalzemecisi ve @neselikurdele kullanıcı adları ile ulaşıp, bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

El Aynaları

Kına gecesi çoğunlukla kadınlara özgü olduğundan Kadınlara hitap eden ürünler de hediye edebilirsiniz. El aynaları gibi. Ben bu el aynalarından bekarlığa veda gecemde dağıtmıştım. Arkalarındaki magnetler buzdolabı süsü olarak da kullanılmalarını sağladı.

image

image

Fotoğraf sahipleri @bistasarim ve @yunnadesigns haseplarını instagramdan takip edip, bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz.

Duvaklı Ojeler

İşte kadınlara hitap eden bir diğer model: Duvaklı Ojeler 🙂
image

Fotoğraf sahibi instagram hesaplarına @kina_tasarimdunyasi @cilekimbutik @didosh_tasarim ve @ireminatolyesi Kullanıcı adlarından ulaşabilir, bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.

Umarım bu seçenekler işinize yarar. Bildiğiniz orjinal başka hediyelikler varsa veya siz satışını yapıyorsanız paylaşırsanız sevinirim. Daha çok gelin adayına ulaşmış olur 🙂

Sevgiler,
Taze Gelin

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Yorum Bırakın