Düğün Hazırlıkları

Kişiye Özel Tasarım Düğün Davetiyeleri – 1

28 Nisan 2015

Merhabalaaaar Sevgili Gelin-Damat Adayları,

Nikah günü alındı mı? Eğer alındıysa sıra geldi davetiye seçimine 🙂 Son zamanların en güzel davetiyelerini yapanlardan seçtiklerimle tanıştıracağım sizleri. Siz nasıl istiyorsanız öyle olan, düğün konseptinizi tamamlayan kişiye özel davetiyeler. Hepsi birbirinden güzel!

 

Dalia Davetiye

Uzun zamandır takip ettiğim bir profil Dalia. Bahar yaz düğünleri için cıvıl cıvıl davetiyeler içimi açıyor. Takip etmeyi unutmayın.

https://instagram.com/daliadavetiye – http://www.daliadavetiye.com

dalia2

dalia3

dalia1

 

Muhtelif İşler

Yaptıkları her tasarıma hayranlıkla bakıyorum. Ahh ahh düğünümden önce keşfetmiş olacaktım kiii… Logolarına bayıldığımı da söylemeden edemeyeceğim 🙂

İnstagram galerisi için: https://instagram.com/muhtelifisler 

muhtelif3

muhtelif2

muhtelif1

 

Gamze Tavukçuoğlu

Gamze Tavukçuoğlu Instagram’da keşfettiğim harika suluboya resimler yapan bir sanatçı… Çiftlere, ailelere ve isteyen herkese suluboya/akrilik el yapımı posterler hazırlıyor. Hazırladığı davetiyelerden bazılarını görebilirsiniz. Neden sizin davetiyenizi de hazırlamasın?

İnstagram galerisi için: https://instagram.com/gamzetavukcuoglu/

gamze3

gamze2

gamze1

 

Zarf Davetiye

Instagram hesapları açıldığından beri zevkle takip ettiğim bir profildi Zarf Davetiye. Daha o zaman nişanlı bile olmamama rağmen takibi hiç bırakmadım. Çok zarif davetiyeler tasarlıyorlar. Hayal ettiğiniz davetiyeyi hayata geçirmek için iletişime geçebilir veya hazır tasarımlarından birini bastırabilirsiniz.

İnstagram galerisi için: https://instagram.com/_zarf_ 

Web sitesi için: http://www.zarfdavetiye.com

zarf1

zarf2

zarf3

 

Love Knot  

Love Knot’u sizler için tasarım davetiyeler ararken keşfettim. Üstelik de çok beğendim. Zeynep Eyüboğlu sadece davetiye de tasarlamıyor üstelik, birçok organizasyon için hediyelikler de hazırlıyor.

Instagram galerisi için: https://instagram.com/mrseyuboglu

Web sitesi için: http://www.loveknotevents.com/

loveknot3

loveknot2

loveknot1

 

Atölye Radika 

Atölye Radika da bugün araştırıp bulduklarımdan. Tasarımlara bakmak ne kadar kaliteli iş yapıldığını ortaya koyuyor zaten.

Instagram galerisi için: https://instagram.com/atolyeradika/ 

Web sitesi için: http://www.atolye-radika.com

atölyeradika1

atölyeradika2

atölyeradika3

Benim için çok keyifli bir yazı oldu bu. İnanın daha paylaşılması gereken bir çok hesap var. Bu yazının ikincisinde onları da sizlerle paylaşacağım. Kendi davetiyem mi? Hiç öyle büyük bir tasarım değildi. Onu da nasıl yaptığımı ayrıntıları ile paylaşacağım.

Sevgiler,

Taze Gelin

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Yorum Bırakın