Düğün Hazırlıkları

Nikah Şekeri Modelleri

20 Nisan 2015

Düğün günü alındı, hazırlıklar başladıysa konuklara verilecek nikah şekerinin seçiminin de tam vaktidir. Eskiden gelen konukların ağzı tatlansın diye dağıtılan nikah şekerleri artık daha kalıcı hale gelmeye, hatıra olarak saklanmaya başlandı. (Birçok insan nika şekerlerini olduğu gibi çöpe atıyor fakat bunu bilmesek de olur bence :)) Artık birçok nikah şekerinin içinde şeker bile yok 🙂 Zaten yurtdışında da “Weddin Gifts” yani “Düün Hediyeleri” olarak geçiyor nikah şekerleri.

Farklı konseptler için geliştirilen farklı nikah şekerleri var artık. Sabunlar, magnetler, biblolar, kokulu taşlar ve hatta çerçeveler de bunlara dahil. Şimdi sizinle öncelikle kendi nikah şekerimi ve beğendiğim nikah şekerlerini paylaşacağım. Bakalım beğenecek misiniz?

Minik Sabunlar

Birkaç yıl önce merak salıp başladığım bir projeydi sabun yapmak fakat daha sonra büyüdü, satışa başladı. Bebek şekerleri, nikah şekerleri, ev hediyelikleri, yılbaşı hediyelikleri yapmaya başladım. Bir çok insanın kınasına düğününe hediyelikler hazırladım. Sıra kendime geldiğinde ise ısrarlara dayanamayıp o koşuşturmaca içinde kendi nikah şekerlerimi de yaptım. 

minik kuşlar 2

Benimkinin renkleri biraz daha değişikti ama konsept buydu 🙂 Üzerinde bir de kafes şeklinde etiketimiz vardı elbette.. Gören herkes çok beğendi. Sabundan değil, kokulu taştan yapmış olmamız da kalıcı olmasını artırdı 🙂

Facebook sayfası için; https://www.facebook.com/MinikSabunlar

Instagram sayfası için; https://instagram.com/miniksabunlar

Bonbonelle Gift

Bonbonelle Gift’i nerdeyse açıldığı günden bu yana biliyorum. Benim sabun işine girişmemle aynı zamana denk gelir 🙂 Her zaman çizgisini bozmadan kaliteli üretim yapışlarını takdir etmişimdir. Konsept partiler için nerdeyse bütün hediyelikleri kendilerinden temin edebilirsiniz. Kavanozlu tasarımlarına ayrıca bayılıyorum 🙂 Ağzımız da tatlansın değil mi? 

Bal-kavanozu-nikah-sekeri-848x1000

 

Site için; http://www.bonbonelle.com

Bonbon Market

Gelelim Bonbon Market’e… Yabancı satış sitelerinde görüp beğendiğiniz bir çok ürünü buradan temin edebilirsiniz. Nikah şekeri için kararsız kalmama sebep olan ürünler de bunlar zaten 🙂 Kitap ayraçları, biblolar, tirbüşonlar, bardak altlıkları, anahtarlıklar ve daha bi sürü çeşit. Hepsi de birbirinden güzel. Siteye girip incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Capture

Site için; http://www.bonbonmarket.com/tr/

3aaa İthalat

Eğer kendiniz evde oturup bir şeyler yapmak isterseniz en azından tülleri süsleri birleştirmeyi yaparım diyorsanız o zaman 3aaa’dan bileşimleri alabilirsiniz, üstelik çok uygun fiyatlara.

Desktop7

 

Site için; http://www.3aaaithalat.com

Başka alternatiflerle karşılaştıkça yine paylaşacağım 🙂

Sevgiler,

Taze Gelin

Benzer Yazılar

3 Yorum

 • Cevap Nikah Şekeri 27 Nisan 2015 at 11:17

  Güzel bir yazı, tebrikler.

  • Cevap Taze Gelin 27 Nisan 2015 at 16:11

   Çok teşekkürler 🙂

 • Cevap nikah şekeri 28 Ağustos 2017 at 15:18

  Nikah şekerlerini hazır alabileceğiniz gibi ucuz nikah ve bebek şekerini evde kendiniz de yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizden seçeceğiniz malzemeler ile sizin için sizin isteğinize göre bebek ve nikah şekeri hazırlıyoruz.

 • Yorum Bırakın